0
242
A-Klasa
LKS BARANOWICE 2:2 SYGNAŁY GOTARTOWCE
W ramach 22 kolejki o mistrzostwo A-Klasy na boisku w Gotartowicach zjawiła się drużyna Baranowic. Wszyscy kibice jeszcze nie zdążyli zjawić się na stadionie a już LKS prowadził – w 3 minucie prowadzenie gościom daje Daniel Zielonka. Nie długo później bo w 7′ na 0:2 podwyższył Piotr Tomecki. W 12 minucie po zagraniu ręką w polu karnym gości sędzia się nie zawachał i wskazał na wapno. Jedenastkę na bramkę zamienił Łukasz Kuciej i mamy 1:2. Pozostały czas do przerwy to czas walki spod jednej bramki pod drugą lecz wynik nie uległ zmianie. Po przerwie bramkę dającą wyrównanie w 62 minucie strzelił Adam Kręcisz. Mimo roszad obu trenerów obraz gry nie uległ zmianie a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.
Juniorzy
Drużyna juniorów rozegrała swoje spotkanie na sztucznej murawie w Kamieniu, mimo iż na mecz pojechali tylko z jednym rezerwowym walczyli do ostatniej sekundy spotkania co dało efekt w 32 minucie gdzie bramkę strzelił Radosław Wolant. Gospodarze nasilali swoje ataki, aż w końcu 5 minut przed ostatnim gwizdkiem bramkę wyrównującą zdobył Mateusz Skowrotek a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1
Trampkarze
W sobotę o 10:00 swoje spotkanie rozegrali także tramkarze a na boisko w Baranowicach przyjechali orły z Moszczenicy. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Pierwszą bramkę kibice mogli zobaczyć już w 5 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał Waldemar Brzoska. Goście jednak odpowiedzieli na szybki cios Baranowic i w 9′ mieliśmy już wyrównanie, brak komunikacji obrońcy i bramkarza wykorzystał Dawid Rejmoniak. Chwilę przed przerwą z rzutu wolnego na prowadzenie ponownie wychodzą gospodarze a na listę strzelców tym razem wpisał się Jakub Stryjniak. Po przerwie zobaczyliśmy jeszcze jedną bramkę, po której wynik został ustalony. Strzelcem wyrównującej bramki w 63 minucie był Maciej Dziurny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.