Ogólnopolski turniej o Puchar Szefa Banderozy

0
305

No i wróciliśmy z intensywnego obozu nie tylko pod względem sportowym i z ogólnopolskiego turnieju minisiatkówki. Turniej był długi i męczący w ostatnich meczach ciężko było się już skupić zarówno zawodnikom jak i trenerom, ale turniej można zaliczyć do udanych. Było dużo grania a to było dla nas najważniejsze aby zapoznać się z nowymi kategoriami w jakich będziemy w tym roku grać. A wyniki jakie osiągnęliśmy oto one:

Czwórki dziewcząt klasa 6a miała najtrudniej na turniej przyjechały bardzo mocne ekipy ciężko było wskazać faworyta poziom był bardzo wyrównany a nasze dziewczyny zajęły: 8, 9 i 10 miejsce.

Trójki dziewcząt klasa 5a tu wystartowało aż 5 drużyn z naszej klasy łącznie było 16 zespołów. dwóm ekipom udało się awansować do grupy finałowej grającej o miejsca 1-8. Reszta walczyła o miejsca 9-16. Ostatecznie zajęłyśmy 4, 8,13 i dwa 14 miejsca. Dziewczyny Julia Urbanek, Ola Danilczuk i Maja Żuk zostały uhonorowane pięknym pucharem za 4 miejsce w turnieju :)

Trójki chłopców klasa 5b: chłopaki bardzo dobrze zaczęli turniej wygrywając mecz za meczem aż 3 drużyny awansowały do grupy finałowej tam już jednak nie było tak łatwo, zabrakło trochę ogrania w turniejach takiej rangi. Wynik napawa jednak optymizmem: 5, 7, 8 i 14 miejsce.